E-Learning

nowoczesność

PRAWO JAZDY PRZEZ INTERNET

E-learning (ang. szkolenie elektroniczne) jest innowacyjną formą szkoleń, kursów prowadzoną z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik komputerowych oraz Internetu. Wykorzystane zostają takie rozwiązania, jak kursy prowadzone przez Internet lub płyty CD. Wykorzystywane one są przez uczącego się w dogodnym dla niego miejscu oraz czasie.

W trosce o jak najlepsze warunki szkolenia i zadowolenie naszych kursantów, jako jedni z pierwszych również wprowadzamy wszelkie innowacje. Nasza strona internetowa umożliwia szkolenia przez Internet w formie e-learningu. Każdy kursant otrzymuje dostęp do materiałów zawartych na stronie.

Zalety takiej formy szkolenia

Doskonalenie swojej wiedzy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi.
Nieograniczony dostęp do wiedzy, możliwość powrotu do informacji zawartych w szkoleniach internetowych w dogodnym dla siebie czasie.

  • OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Eliminacja kosztów związanych z prowadzeniem szkoleń w sposób tradycyjny, tym samym znikają z budżetu takie pozycje jak: honorarium trenera, wynajem sal, transport, i inne.

  • OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Kursanci szkolą się w czasie, który jest dla nich najdogodniejszy i nie powoduje to zaburzeń w ich codziennych obowiązkach. Nie tracą czasu na dojazdy na szkolenia.

  • BRAK DEZORGANIZACJI PRACY

Tradycyjne szkolenia grupowe utrudniają i dezorganizują pracę, a często również powodują straty. Szkolenia internetowe rozwiązują ten problem- uczestnictwo w szkoleniu odbywa się w dowolnych, dogodnych dla pracowników porach.

  • Monitoring wyników nauczania.

Instruktorzy mogą w łatwy sposób monitorować postępy w nauce swoich kursantów. W każdej chwili mogą sprawdzić na jakim etapie nauczania są jego podopieczni i kontaktować się z nimi drogą mailową. Dzięki testom weryfikującym, możliwe jest sprawdzenie stopnia przyswojonej wiedzy.

  • Dowolna liczba osób szkolonych.

Nie ma żadnych ograniczeń ilości osób, które mogą korzystać ze szkoleń przez Internet. Program może obsługiwać jednocześnie kilkuset słuchaczy.

  • Stałe doskonalenie programu szkoleniowego.

Program szkoleń będzie modyfikowany niemal natychmiast po wprowadzaniu zmian w przepisach odnośnie szkolenia i egzaminowania bez żadnych kosztów dla współpracujących z nami Ośrodków.

Aby zalogować się do swojego profilu należy wejść na stronę https://alfa.spsadmi.pl lub pulpit.prawojazdy.com.pl wpisać swój LOGIN i HASŁO 

Kurs e-learningowy możesz uruchomić wchodząc w zakładkę „Mój panel” na górze strony, a następnie wybierając odpowiedni kurs i klikając przy nim przycisk „Uruchom”

Logujemy się wg poniższej instrukcji: 

PRZECHODZIMY DO PANELU KURSANTA: następnie zjeżdżamy w dół do: E-KURS  i wciskamy po prawej stronie:  PRZEJDŹ DO KURSU.

 W razie pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerem 85-67-45-132. Po zakończeniu zajęć na platformie prosimy o kontakt z biurem.

Spraw sobie licencję na kierowanie

Wyróżnia nas bardzo wysoka zdawalność