Zespół

INSTRUKTORZY

Nazar Katarzyna

35 lat, mama dwójki dzieci. Praca w OSK Alfa daje mi dużo radości i satysfakcji. Chciałabym dać kursantom poczucie, że zostali przeszkoleni w jak najbardziej efektywny sposób. Zawsze cieszę się z ich sukcesów. Poza pracą uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, wyjazdy z psem do lasu oraz plażowanie z rodzinką 🙂

Bobka Karol

Jestem instruktorem od 11 lat i od początku pracuję w Alfie. Posiadam uprawnienia egzaminatora. Jestem wymagający ale jednocześnie spokojny i cierpliwy. Zawsze dążę do tego,  żeby kursantów solidnie przygotować nie tylko do zdania egzaminu ale przede wszystkim do samodzielnej i bezpiecznej jazdy na co dzień. Interesuję się motoryzacją, piłka nożną i historią. W wolnym czasie lubię prace w ogrodzie i jazdę na rowerze.

Chłud Teresa

Od 13 lat jestem instruktorem nauki jazdy i od tylu lat jestem związana z ośrodkiem Alfa. Lubię pracę gdzie mam bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem, a praca jako instruktor daje mi taką możliwość. Moje wykształcenie pedagogiczne pomaga mi w wielu sytuacjach. Większą część dnia poświęcam pracy, więc na moje pasje i zainteresowania nie starcza mi czasu, ale może kiedyś ?????

Radkowski Marek

Jako instruktor pracuje 12 lat, zainteresowania; turystyka,wycieczki piesze, rowerowe.

Mazur Sylwia

Prywatnie mama dwójki nastolatków, po uszy zakochana w motoryzacji i motocyklach. Zawodowo – uśmiechnięta, pogodna, a za razem bardzo wymagająca instruktor nauki jazdy kat. B z czteroletnim doświadczeniem, która wkłada całe serce w swoją pracę, dzięki czemu, w tak krótkim czasie przeszkoliła setki zadowolonych nowych kierowców, co potwierdzają liczne pozytywne opinie kursantów na temat jej pracy.

Zalewski Cezary

Instruktorem nauki jazdy jestem od 9 lat. Posiadam wykształcenie pedagogiczne, a nauczanie jest moją pasją. Już od czasów studiów pracowałem z młodzieżą, pomagając w przygotowaniach do matury z języka angielskiego. Potrafię z łatwością nawiązać kontakt z kursantami.
Jako instruktora cechuje mnie: spokój i opanowanie, oraz indywidualne podejście do każdego z kursantów. Wszystkie zajęcia staram się prowadzić bezstresowo i z humorem, ale jednocześnie solidnie i wymagająco. Tak aby jak najlepiej przygotować przyszłych kierowców, nie tylko do zdania egzaminu, ale również, do samodzielnej, bezpiecznej jazdy w prawdziwym życiu. Prowadzę również kursy dla obcokrajowców, w całości w języku angielskim. Moje hobby to majsterkowanie.

Rafałowski Artur

Czynnym kierowca jestem od ponad dwudziestu lat i motoryzacja zawsze była w kręgu moich zainteresowań. Lubię pracę z ludźmi oraz przekazywanie wiedzy sprawia mi dużo frajdy. Pracę instruktora kat B wykonuje od 6 lat od samego początku w Alfie. Posiadam wszystkie kategorie prawa jazdy a jazda autem osobowym oraz motocyklem jest czymś co najzwyczajniej lubię. Chciałbym żeby kursant który skończył kurs i zdobył uprawnienia czerpał przyjemność z jazdy autem i był świadomym uczestnikiem ruchu.
Zainteresowania to sport: gra w squasza, koszykówka, motoryzacja: auta z lat 80-90 oraz motocykle.

Fronczyk Piotr

Od najmłodszych lat miłośnik motoryzacji i piłki nożnej. Konkretny a zarazem wesoły zabawny z poczuciem humoru instruktor nauki jazdy kat. B od 11 lat, w tym czasie setki dobrze przygotowanych do egzaminów kursantów 🙂

Bakun Marcin

Od początku związany z jedną szkołą. Instruktor kategorii motocyklowych oraz B. Konkretny i skuteczny, duży nacisk stawiam na technikę jazdy. Największą satysfakcją jest móc pomagać spełniać marzenia odnośnie jazdy na jednośladach oraz wprowadzać nowe osoby do grona motocyklistów. Sam czynnie jeżdżący od 8 roku życia. Wolne chwile spędzam przemierzając kolejne kilometry. Wszystko kręci się wokół motocykli i muzyki.

Elżbieta Gawin Redo

Szkoła Alfa w Białymstoku Nowych uczniów ma co roku. W szkole Alfie Pani Ela Instruktor, co celnie strzela. Jak Polska długa i szeroka Tak zdawalność jest wysoka. Cierpliwość, nerwy ze stali Byście jazdy się nie bali. I na mieście i na placu Płynna jazda, pełen szacun. Zdał egzamin już mój brat A jej staż to… 10 lat. Zapisz się już dziś na lekcje Zanim złapiesz znów infekcje. Prawo jazdy wszak się nada. Nie mieć prawka? Nie wypada.

Widelski Piotr

Adamczyk Waldemar

Instruktorem jestem od 2 lat. Prowadzę zajęcia z kategorii A i B, z czego kategoria A jest moją ulubioną. Motocykle to moja pasja, jak również literatura fantastyczna. Jako instruktora cechuje mnie spokój i opanowanie, jestem cierpliwy i staram się w sposób komunikatywny przekazać wiedzę, którą posiadam. Staram się również odpowiadać na wszelkie pytania i wątpliwości swoich uczniów, aby zapewnić im pełne zrozumienie i pewność podczas nauki jazdy motocyklem i samochodem. Do życia podchodzę z humorem i dystansem, co również przydaje się podczas prowadzenia zajęć

Wysocka Iwona

Instruktorka nauki jazdy kat. B, jedna z pierwszych kobiet instruktorek w Polsce. Cechuje się wysoką wyrozumiałością, zadaniowością i konsekwencją. Prywatnie uwielbia podróże i ogrodnictwo.

Olchanowski Krzysztof

Uprawnienia instruktora mam od 2008r. i cały ten czas, z niewielkimi przerwami związany jestem z ALFĄ. Staram się podchodzić indywidualnie do każdego kursanta, zajęcia przeprowadzam w miłej i kulturalnej atmosferze. Cechuje mnie wyjątkowa cierpliwość, spokój i opanowanie podczas prowadzenia zajęć.

Tomasz Hordyjewicz

Od 37 lat jestem czynnym kierowcą. Moją pasją i jednym z kilku kierunków wykształcenia jest motoryzacja, dlatego uwielbiam pokonywać tysiące kilometrów za kółkiem. Instruktorem nauki jazdy jestem od 13 lat, a z Alfą nieprzerwanie związany od lat 11. Jednak większość czasu prowadzę dużo większe, cięższe i głośniejsze pojazdy, jestem maszynistą w PKP Intercity. Mam kilka zamrożonych pasji ,ale jedną jako strawę duchową staram się pielęgnować, lubię chodzić do teatru. Bo jak powiedział klasyk: ” Życie to jeden wielki teatr”

Damian Skawski

Od 17 lat posiadam uprawnienia do kierowania pojazdami kat. B, zdobyłem już uprawnienia do kierowania pojazdami wszystkich kategorii, wszystkie kategorie uzyskane za pierwszym podejściem do egzaminu. Doświadczenie zdobyte podczas pracy w instytucjach państwowych nauczyło mnie, że jazda środkami transportu bywa bardzo niebezpieczna i może skończyć się tragicznie zarówno dla kierujących jak również dla innych uczestników ruchu. Moim celem jest, aby kursant, który skończy kurs i zdobędzie swoje wymarzone prawo jazdy, był świadomy niebezpieczeństw, które czekają go na drodze, aby umiał sobie z nimi poradzić oraz wiedział jak ich unikać w codziennych sytuacjach. Ponadto jestem bardzo spokojnym, cierpliwym, opanowanym i pozytywnym człowiekiem. W wolnym czasie lubię aktywnie spędzać czas, czytać książki oraz podróżować.

Larkowski Andrzej

Tomasz Wysocki

Właściciel ośrodka z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu kandydatów na kierowców wszystkich kategorii. Cale życie poświecił na budowaniu idealnej szkoły jazdy, która stawia na jakość a nie na ilość, gdzie pracują zaangażowani instruktorzy a klient jest najważniejszy. Prywatnie miłośnik psów. Lubi podróżowanie i zwiedzanie zamków na terenie Polski i nie tylko.

Szymon Tuziński

Instruktor nauki jazdy Kat. B, C, D z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu kierowców zawodowych.

Andrzej Zawadzki

Instruktor nauki jazdy kat. B, C, C+E z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu kierowców zawodowych.

Andrzej Mruczek

Instruktor nauki jazdy wszystkich kategorii od 2001 roku. Praca z ludźmi i przekazywanie wiedzy sprawia mi dużo radości. Zajęcia prowadzę tak aby przygotować do bezpiecznej i samodzielnej jazdy.
Moje hobby to książka i podróże.

Zbigniew Bielawski

Instruktor nauki jazdy kat. B,C,C+E z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu kierowców zawodowych.

BIURO

Urszula
Wysocka-Kazberuk

Z zawodu psycholog, psychoterapeuta i instruktor nauki jazdy.
Doradca ds. przewozu towarów niebezpiecznych ADR i wieloletnia instruktor nauki jazdy, szkoli kierowców zawodowych. Opiekuje się projektami unijnymi, klientami z urzędów pracy oraz nadzoruje oddziały w Suwałkach, Bielsku Podlaskim oraz w Hajnówce. Dla klienta jestem zawsze pomocna i zaangażowana. Zarażam optymizmem i często powtarzam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Służę dobrą radą i zawsze kieruję się dobrem klienta.

Urszula Dakowicz

Budowanie pozytywnego wizerunku firmy często zaczyna się od dobrej organizacji biura i profesjonalnego kontaktu z klientem, dlatego mam nadzieję, że dzięki mojej pozytywnej energii i zaangażowaniu każda osoba wyjdzie z Naszego biura w pełni usatysfakcjonowana. Bo nie ma nic lepszego niż poczucie dobrze wykonanej pracy.

Katarzyna Kaluta

Pracownik biura OSK ALFA od 2019r., początkowo sekretariatu głównego, aktualnie zajmuję się głównie szkoleniami kierowców zawodowych, klientami z projektów unijnych, dofinansowań do kursów oraz klientami z urzędów pracy. Współpracuje z oddziałami zewnętrznymi firmy. Uśmiechnięta, zawsze pomocna, z profesjonalnym podejściem do wykonywanych zadań. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych 🙂 Z wykształcenia fizyk o specjalności fizyka medyczna oraz elektroradiolog.
Prywatnie – mama, kochająca zwierzęta, szczególnie psy, a w wolnych chwilach majsterkuje i spaceruję. Interesuje się motoryzacją, piłką nożną oraz wykorzystaniem druku 3D w różnych dziedzinach nauki.

Magdalena Raczkowska

Chętnie służy pomocą i udziela skrupulatnie informacji jednocześnie szybko załatwiając formalności biurowe. Mimo często dużego ruchu w naszym biurze do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Do niej możecie zwrócić się z każdym problemem jaki może pojawić się na drodze do uzyskania wymarzonego prawa jazdy.